• Skoki Zakopane
  • Skoki w Tandemie

Dowiedz się więcej o ekipie SkyFun.

Chcesz nas poznać?
 

Naszą firmę SkyFun tworzy grupa doświadczonych skoczków spadochronowych, profesjonalnych instruktorów, pilotów tandemów, samolotów oraz tzw. układaczy.

Łącznie, na swoim koncie mamy aż kilka tysięcy wykonanych skoków, a co za tym idzie - setki minut wolnego spadania i wiele godzin spędzonych w powietrzu.

 

Poznaj naszą ekipę

Łukasz Kempys

Z zawodu technik handlowiec, z zamiłowania skoczek spadochronowy oraz instruktor AFF i tandem, pilot. 

Ma 37 lat, ponad 6500 skoków na koncie z czego prawie 1/3 przeskakanych ze studentami. W 2001 roku wpisał się do histori polskiego spadochroniarstwa zajmując 1 miejsce i zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w celności lądowania. W 2003 roku jako jeden z 30 osób wziął udział w ustanowieniu rekordu Polski RW-30 (próba oczywiście powiodła się). Jest też rekordzistą Polski w RW 45 z 2008 roku. 

Łukasz to bardzo młody człowiek o wyjątkowo radosnym usposobieniu, patrząc na niego widzi się osobę w pełni pochłoniętą tym sportem. Pochodzi z Nowego Targu, ale nigdy nie był na Giewoncie ;-) bo w wolnym czasie wzywa go pasja do latania. Fantastycznie sprawdza się jako kamerzysta i dlatego często uczestniczy w skokach tandemowych nagrywając przy tym filmy. Ma za sobą ponad 1500 skoków w tandemie. 

Ciekawostka: Łukasz jest najmłodszym instruktorem AFF w Polsce, bowiem swoją licencję zrobił mając zaledwie 20 lat!

Anna Gąsienica Wawrytko

Współzałożycielka firmy SkyFun. Absolwentka AWF Kraków, z wykształcenia trener narciarstwa alpejskiego, prowadząca zajęcia z dziećmi w klubie narciarskim.

Na swoim koncie ma zaledwie 40 skoków.  Niewiele, ponieważ 99% swojego czasu spędzonego na lotnisku poświęca klientom i zapewnianiu im jak najlepszej obsługi.

Bogdan BOGDI Luberda

Ma 47 lat i ponad 2500 skoków na swoim koncie. Licencjonowany skoczek, instruktor AFF oraz pilot tandemów.

Jak sam powtarza - skoki to jego wielka pasja. Bogdan posiada niezwykłą umiejętność dzielenia się nią z innymi.

Ponadto, wrodzona dokładność pozwala mu kręcić niesamowite filmiki i robić cudowne zdjęcia.

Klaudia Kempys - Wielkiewicz

Managerem. Zajmuje się sprzedażą, rezerwacjami, planowaniem skoków.

Dba na ziemi o to, aby nasi klienci mieli jak najlepsze wspomnienia z powietrza.

Tomasz Matysek "MATYS"

W sporcie spadochronowym od 13 lat. Najmłodszy w grupie SkyFun, ambitny i ciągle pracujący nad udoskonaleniem swoich skoków Tandem. Ciągle dobrze wyglądający przyszły tata :) Członek młodziezowej, spadochronowej kadry Polski w skokach na celnośc lądowania. Wielokrotny reprezentan Polski na międzynarodowych zawodach spadochronowych. Instruktor tandem. 1 953 oddanych skoków.

Zbigniew Wielkiewicz

Lat 35 z zawodu kuśnierz, lecz ze względu na zamiłowanie do lotnictwa i spadochroniarstwa nie idzie w tym kierunku, tylko poszerza swoje zainteresowania. Od samego początku firmy SKY FUN jest nie tylko układaczem spadochronów, ale również pomaga pilotom przy obsłudze sprzętu jak i przy organizacji pracy całej firmy. Jego upór i precyzja nie pozwalają mu na tym zakończyć. Jest mechanikiem sprzętu spadochronowego oraz posiada Certyfikowany Warsztat Spadochronowy i uprawnienia do szkolenia mechaników spadochronowych. Resztę wolnego czasu poświęca rodzinie i łowiectwu, jest zapalonym myśliwym i obserwatorem przyrody.

Chcesz przeżyć przygodę w towarzystwie tak niezwykłej ekipy?

Skocz z nami


Skoki spadochronowe z zespołem SkyFun – nasza ekipa

SkyFun tworzy grupa osób, dla której lotnictwo, a w szczególności skoki ze spadochronem są pasją. Jesteśmy zgranym teamem skoczków spadochronowych, pilotów samolotowych oraz instruktorów i wyszkolonych układaczy, na których spoczywa obowiązek bezpiecznego i profesjonalnego ułożenia spadochronu. Mamy za sobą wiele godzin wolnego latania, skakania oraz spadania. Dlatego możesz nam zaufać. Dzięki nam, już wielu fanów doświadczyło uroku tego sportu, a teraz skoki ze spadochronem są naszym wspólnym hobby.

 

 

oferta