• Skoki Zakopane
  • Skoki w Tandemie

Chcesz sprawdzić, jak to jest unosić się w przestworzach, a następnie powoli opadać w dół? Poczuć się wolnym i jednocześnie móc podziwiać przepiękne krajobrazy widziane z dużej odległości?

Skorzystaj z naszej oferty pikników lotniczych, spróbuj kilku atrakcji naraz i przeżyj coś, czego jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.W skład oferty piknikowej wchodzi:

  • skok spadochronowy (czas trwania ok. 45min)
  • lot widokowy samolotem 15 min

Skok w tandemie z 4000m z instruktorem to najprostszy sposób, aby poczuć sie jak doświadczony skoczek spadochronowy. Żeby wyskoczyć wystarczy 10 minut przygotowania. Do skoku tandemowego nie są wymagane ani badania lekarskie ani szkolenie teoretyczne. Po krótkim instruktażu twój instruktor zabierze Cię w przepiękną podróż. Celem będzie niesamowita adrenalina, którą poczujesz stojąc na progu samolotu. Wszytko sie zmieni w momencie skoku. Będziesz miał możliwość obcowania z gamą nowych odczuć, o których nawet nigdy nie śniłeś/aś. Adrenalina i uczucie, z którym się spotkasz będzie cudowne, wspaniałe... po prostu inne i z pewnością niezapomniane. Skok tandemowy jest ogólnie dostępną formą rekreacji, gdzie wykwalifikowany instruktor skacze z pasażerem na dwuosobowym spadochronie. Zadaniem instruktora jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem skoku. Po opuszczeniu pokładu samolotu, po blisko 60-sekundowym swobodnym spadaniu z prędkością 200 km/h instruktor otwiera spadochron, a pasażer może jeszcze przez kilka minut cieszyć się pilotażem spadochronu. Za prawidłowe i miękkie lądowanie odpowiada już instruktor. Taki skok może być również początkiem drogi w twojej karierze spadochronowej gdzie następnym krokiem jest już szkolenie spadochronowe metodą AFF. Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowany na skoki samodzielne, chcesz zrobić komuś prezent, nie masz czasu na przygotowania teoretyczne czy badania lekarskie - skok tandemowy jest właśnie dla Ciebie.

Lot widokowy samolotem jest znakomitym dopełnieniem naszej oferty. Każdy z nas marzył o pokonaniu grawitacji, wzniesieniu się nad powierzchnie naszego globu i szybowanie beztrosko w powietrzu. Pomimo, że loty samolotem są powszechnie dostępne (mówimy tutaj o lataniu samolotami pasażerskimi) to na pewno nie można ich porównać do lotów widokowych w Nowym Targu. Dlaczego? Powodem jest szczególne położenie lotniska, z które po wystartowaniu mamy możliwość podziwiana przepięknej panoramy Tatr oraz całego Podhala z lotu ptaka.Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz?

Sprawdź, jak wygląda zabawa podczas naszych pikników lotniczych. Zobacz galerię i przekonaj się, jak wyśmienicie bawili się nasi klienci:

 

 

Gotowy na moc atrakcji?

 

Skoki spadochronowe, loty widokowe czy skoki w tandemie, czyli mix atrakcji na pikniku lotniczym

U nas masz możliwość spróbowania wszystkiego po trochu. Dzięki organizowanym piknikom lotniczym zapewnisz sobie wiele rozrywki. Loty widokowe samolotem, skoki ze spadochronem w tandemie. Możesz nawet oddać skok indywidualny i poczuć wiatr we włosach. Skorzystaj z naszej oferty piknikowej organizowanej w Nowym Targu, Zakopanem oraz Bielsko-Białej i baw się jak nigdy wcześniej.

 

Zamów 
swój skok
już dziś


Zamów 
swój lot
już dziś


Kup
Voucher
na skok
spadochronowy


oferta