• Skoki Zakopane
  • Skoki w Tandemie

Chcesz przeżyć coś niesamowitego?

Skoki spadochronowe.

 

Ludzie od zawsze marzyli, aby wznieść się w powietrze, a kiedy już to osiągnęli — zapragnęli sprawdzić, jak to jest móc swobodnie spadać z dużych wysokości. Wynalezienie spadochronu pozwoliło spełnić te marzenia. Dziś, dzięki nowoczesnemu sprzętowi Ty także możesz poczuć niesamowity przypływ adrenaliny. Skok w tandemie to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają ani doświadczenia, ani ukończonych odpowiednich szkoleń w zakresie samodzielnego korzystania ze spadochronu. Dzięki opiece instruktora oraz nowoczesnemu, w pełni sprawnemu sprzętowi możesz poczuć niesamowity pęd powietrza, spojrzeć na świat z lotu ptaka i zyskać wspomnienia, które zostaną z Tobą już do końca życia.

Skoki spadochronowe: Zakopane, Chyżne i okolice

Niesamowity, w pełni bezpieczny skok ze spadochronem w tandemie to wydarzenie zapewniające maksymalną dawkę adrenaliny oraz emocji. Najpierw wzniesiesz się z naszym instruktorem na odpowiednią wysokość w niewielkim samolocie. A kiedy będziecie już dostatecznie wysoko, skoczycie razem w dół, by z niesamowitą prędkością poszybować w kierunku ziemi i poczuć ogromną siłę grawitacji. Tatry z lotu ptaka, panorama miast i wsi, samochody niczym gąsienice, chmury w zasięgu ręki — to wszystko zobaczysz podczas trwającego kilka minut lotu. Bez obaw — doświadczony instruktor wykona wszystkie manewry za Ciebie, podczas gdy Ty będziesz mógł cieszyć się przyjemnością płynącą ze skoku. Jeżeli Twoim marzeniem jest zobaczenie z góry Zakopanego, Nowego Targu, Bielska lub najwyższych gór Polski, to nasze skoki są właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto?


Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz?
 

Sprawdź, jak doskonale bawili się ci, którzy już skorzystali z naszych usług. Zobacz galerię:

 

Gotowy na zastrzyk emocji i adrenaliny?

 

Skok ze spadochronem w tandemie

Skok ze spadochronem w Zakopanem, Nowym Targu i Bielsku to niewątpliwie rozrywka najwyższej klasy. Nasza firma może zagwarantować Ci niezapomniane wrażenia. Ponadto, posiadamy najwyższej jakości sprzęt spadochroniarski, który jest niezbędny do oddania skoku. W naszej firmie pracują osoby doświadczone, więc możemy zapewnić Cię, że oddasz w pełni bezpieczny skok, który długo będziesz pamiętać.

Romantyczny kok ze spadochronem dla dwojga — pomysł na prezent

Szukasz pomysłu na romantyczny prezent dla pary przyjaciół? A może Twoi rodzice mają właśnie rocznicę ślubu i zastanawiasz się, co im podarować? Zapewniamy, że skok ze spadochronem dla dwojga to doskonały upominek, który pozwoli uczcić wyjątkową okazję w najlepszy możliwy sposób. Wystarczy, że zarezerwujesz u nas lot i skok, a w dniu rezerwacji osoby obdarowane dotrą w ustalone miejsce. Nasi instruktorzy zadbają o resztę, przygotują sprzęt, dopną uprząż, sprawdzą spadochrony i pomogą w oddaniu skoku.

Niezapomniany skok ze spadochronem z filmowaniem

Doskonale wiemy, że już sam skok ze spadochronem i możliwość swobodnego spadania z prędkością około 200 km/h stanowią niezapomniane przeżycie. Jednak aby utrwalić te wyjątkowe chwile, polecamy zarezerwować skok z filmowaniem. Opcja nagrania filmu z lotu to jedyne 200 zł. Dzięki kamerze przypiętej do ręki instruktora zyskasz nagarnie, które w realistyczny sposób pozwoli Ci powrócić do tego wydarzenia za każdym razem, kiedy będziesz oglądał film. Nagranie obejmuje zarówno przygotowania na ziemi, jak i skok czy lądowanie. Zdecydowanie polecamy uwiecznienie tego wydarzenia!

Wyjątkowy skok spadochronowy — cena

To, ile zapłacisz za skok spadochronowy, zależy od opcji, jaką wybierzesz. Możesz skorzystać z 3 równych wariantów — od tego obejmującego sam skok w tandemie aż po skok z filmowaniem, wykonaniem pamiątkowego zdjęcia, lotem widokowym nad Tatrami i pamiątkowym certyfikatem w cenie. Sprawdź możliwość rezerwacji na stronie i spraw prezent sobie lub bliskim.

Zobacz także: Voucher na skok ze spadochronem  

 

Zamów 
swój skok
już dziś


Kup
Voucher
na skok
spadochronowy


oferta