• Skoki Zakopane
  • Skoki w Tandemie

*Z Chyżnego nad Tatrami latamy w okresie od maja do września

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego?

Loty widokowe.


W naszym kraju nie brakuje miejsc, które zachwycają pięknymi krajobrazami i niepowtarzalną przyrodą, od zróżnicowanego wybrzeża Bałtyku, przez gęste puszcze i pojezierza, po niezwykłe formacje skalne. Pomimo tego nie da się zaprzeczyć, że najbardziej imponującym regionem Polski, przyciągającym miłośników zapierających dech w piersiach widoków, jest Podhale, a zwłaszcza Tatry. Nawet osoby, które odwiedziły już nasze góry wiele razy, zawsze doceniają ich majestatyczny wygląd, a te po raz pierwszy spacerujące górskimi szlakami nigdy nie zapomną ich atmosfery. W naszej firmie pomagamy jednak w odkryciu zupełnie nowego, dla wielu nieznanego oblicza Tatr. Proponujemy bowiem loty widokowe nad nimi, które pozwolą zobaczyć najpiękniejsze polskie góry w ich pełnej krasie.

 

Zapierający dech w piersiach lot widokowy nad Tatrami

 

Monumentalne szczyty, imponujące grzbiety górskie, zalesione tereny pełne wyjątkowej fauny i flory — to tylko niektóre elementy Tatr, które każdego roku przyciągają rzesze turystów z całego kraju oraz z zagranicy. Jeśli więc poszukujesz atrakcji, która da Ci poczucie wolności i możliwość podziwiania niezwykłych krajobrazów, to jesteś w najlepszym miejscu. Nasza firma oferuje loty widokowe nad Tatrami w okresie od maja do września, idealne do zachwycania się górskimi widokami z perspektywy niedostępnej na co dzień. Wybierz samolot i przez chwilę poczuj się jak rasowy pilot. Zrób sobie prezent i udaj się w podróż do samego nieba. Skorzystaj z naszej oferty lotów widokowych — przeżyj coś, czego z pewnością jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.

Dlaczego warto? 

Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz?

Sprawdź, jak wyśmienicie bawili się wszyscy ci, którzy do tej pory skorzystali z naszych usług. Zobacz naszą galerię:

Gotowy na przygodę?

 

Lot widokowy samolotem nad Tatrami - niesamowity prezent

W naszej ofercie znajdują się również wycieczki krajobrazowe wykonywane za pomocą lotów samolotowych. Zapewniamy niezapomniane wrażenia za pomocą lotów widokowych. Masz do wyboru lot samolotem lub szybowcem. Jest to atrakcja, dzięki której zobaczysz obrazy zapierające dech w piersiach.

Niezapomniane loty widokowe — Zakopane i Podhale z nowej perspektywy

Wykonując loty widokowe samolotem nad Tatrami, jesteśmy przekonani, że nawet stali bywalcy Podhala, którzy znają góry jak własną kieszeń, będą zachwyceni i zobaczą znajome krajobrazy z zupełnie nowej strony. Proponujemy 3 trasy przelotu do wyboru, dzięki czemu każdy dopasuje dystans i długość lotu do własnych oczekiwań, a przy tym będzie mógł podziwiać górskie piękno kilka razy, zawsze z odmiennej perspektywy. Co więcej, nie skupiamy się wyłącznie na samych Tatrach, ponieważ Podhale jest niezwykle malowniczym regionem wartym zobaczenia z lotu ptaka. Przelot widokowy pozwoli Ci więc przyjrzeć się na przykład popularnemu Zakopanemu z wysokości chmur i odkryć je na nowo, nawet jeśli odwiedziłeś to miasto już wielokrotnie.

Lot widokowy samolotem nad Tatrami — niesamowity prezent dla każdego

W naszej ofercie znajdują się również wycieczki krajobrazowe wykonywane za pomocą lotów samolotowych, które możesz zapewnić swoim bliskim jako prezent-niespodziankę. Proponujemy opcję zakupu vouchera na przelot widokowy nad Tatrami, co bez wątpienia będzie podarunkiem zapadającym w pamięć na długo. Zapewniamy niezapomniane wrażenia za sprawą lotów pod okiem doświadczonych, wykwalifikowanych pilotów. Co więcej, masz do wyboru widokowy przelot samolotem lub szybowcem, aby zagwarantować swoim bliskim dokładnie to, o czym marzą. Jest to atrakcja, dzięki której zobaczysz obrazy naprawdę zapierające dech w piersiach. Lot nad Tatrami dla dwojga? Dla rodziców z okazji rocznicy? A może dla dziadków spragnionych wrażeń? Kup voucher dla swoich bliskich!

Zorganizuj dla siebie albo swoich najbliższych wyjątkową przygodę — zarezerwuj lot widokowy samolotem nad Tatrami w atrakcyjnej cenie w naszej firmie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź również: Skok ze spadochronem w tandemie 

Zamów 
swój lot
już dziś


Kup
Voucher
na skok
spadochronowy


oferta