• Skoki Zakopane
  • Skoki w Tandemie

Dlaczego warto skakać ze spadochronem w Bielsku-Białej

Skoki ze spadochronem stopniowo zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. Trudno się zresztą temu dziwić - to ekstremalne przeżycia, które jednak odbywają się w bezpiecznym środowisku, pod bacznym okiem profesjonalistów. Jeśli więc poszukujesz nietypowego prezentu dla bliskiej osoby, lub sam chcesz zafundować sobie niezapomnianą atrakcję, nie musisz szukać dalej. Wypróbuj skoki spadochronowe i przekonaj się, że to opcja również dla Ciebie.

Skoki spadochronowe Bielsko-Biała

Aby zagwarantować sobie zabawę na odpowiednio wysokim poziomie, warto wcześniej zrobić mały research i wybrać firmę, która oferuje skoki w pięknej lokalizacji oraz zatrudnia doświadczony zespół trenerów. Jeśli więc szukasz dobrego miejsca na skoki spadochronowe Bielsko-Biała na pewno Cię nie rozczaruje. Górzysty teren, który otacza to miasto, zapewni Ci niezapomniane widoki podczas lotu oraz fantastyczne tło dla fotografii, które możesz robić podczas szybowania w przestworzach.

Skoki, które odbywają się w Sky Fun to skoki tandemowe, czyli odbywające się z instruktorem, który przez cały czas będzie przypięty do Twoich pleców. To on zajmie się wszystkimi technicznymi aspektami i będzie odpowiadać m.in. za Twój trening, pomyślne otwarcie spadochronu oraz gładkie lądowanie w wyznaczonym wcześniej punkcie. Nasi szkoleniowcy odbyli już tysiące skoków tandemowych i tworzą zespół uznanych i doświadczonych specjalistów.

Jak przebiegają skoki?

Kiedy już wybierzesz organizatora skoków, któremu bezgranicznie ufasz, przed Tobą kilka niezbędnych kroków, zanim wspólnie z instruktorem wzniesiesz się w górę. Na początku oczywiście należy zadbać o wszelkie formalne wymogi, które niestety są niezbędnym elementem. Następnie poznasz swojego osobistego trenera, z którym odbędziesz skok. Wytłumaczy Ci on dokładnie jakie zasady panują w przestworzach i co powinieneś robić, aby zachować bezpieczeństwo w powietrzu. Wspólnie wybierzecie również strój, który przywdziejesz oraz przeprowadzicie krótkie szkolenie.

Później udacie się do samolotu, którym wzbijecie się na wysokość 4 000 metrów. Sam lot zajmie około 20 minut podczas, których będziesz mógł podziwiać cudowne widoki okolicy. Od momentu wyskoczenia z pokładu samolotu, przed Tobą aż 60 sekund wolnego spadania, podczas, którego czekają Cię niesamowite emocje. Adrenalina i przyspieszone bicie serca to norma. Następnie otworzy się spadochron i rozpocznie się kilka minut wspaniałego szybowania, które jest idealnym momentem, by podziwiać krajobraz, który zapiera dech w piersiach. Dlatego właśnie skoki ze spadochronem w Bielsku-Białej to świetny pomysł - ta dogodna lokalizacja zapewni Ci niezapomnianą scenerię.

Zatrzymaj skoki ze spadochronem w Bielsku-Białej na zdjęciach

W Sky Fun doskonale wiemy, że skoki spadochronowe wywołują emocje, do których chce się wracać raz za razem. Dlatego nasza firma wszystkim swoim Klientom oferuje możliwość uwiecznienia ich skoku na filmie oraz zdjęciach. W ten sposób, gdy zatęsknisz za tym niesamowitym przeżyciem, będziesz mógł szybko je przywołać. Możesz także pochwalić się nim przed rodziną i znajomymi, a także pokazać im, co ich omija. Twój skok zostanie nagrany już od pierwszych momentów w Strefie Zrzutu, aż do pomyślnego lądowania na ziemi. Kamerka nagrywająca (Handi-Cam Camera) umieszczona będzie na ręce instruktora. I to właśnie on zajmie się filmowaniem skoku. Twoim jedynym zadaniem jest świetna zabawa! A płytę, na której zostanie uwiecznione Twoje niepowtarzalne doświadczenie, prześlemy Ci pocztą.

Kup
Voucher
na skok
spadochronowy


oferta