• Skoki Zakopane
  • Skoki w Tandemie

Skoki w tandemie

Masz ochotę na przeżycie, którego nie sposób zapomnieć? A może szukasz niepowtarzalnego prezentu dla najbliższej osoby? Skoki spadochronowe w tandemie są coraz częściej wybieraną opcją w obu tych kategoriach. To gwarancja ekstremalnych emocji, ale w bezpiecznym środowisku.

Jak wygląda skok tandemowy?

Już śpieszymy z odpowiedzią na to pytanie! To najzwyczajniej skok z doświadczonym instruktorem, który przez cały czas będzie przypięty do Twoich pleców i zajmie się wszystkimi technicznymi szczegółami za Ciebie. Nie musisz więc rozmyślać, kiedy otworzyć spadochron lub jak wylądować lekko i bezpiecznie na ziemi. Bez obaw - nasi instruktorzy będą z Tobą na każdym kroku!

Nasi szkoleniowcy towarzyszyli już tysiącom osób przy ich pierwszych - oraz wielu, wielu kolejnych - skokach. Lata doświadczenia sprawiają, że w ich obecności będziesz czuć się bezpiecznie i bez problemu skupisz się jedynie na wspaniałych podniebnych przeżyciach, które na Ciebie czekają.

Krok po kroku - czyli jak wygląda skok w tandemie w Nowym Targu

Ale zacznijmy od początku! Pierwszym (i sami przyznamy - nieco nudnym elementem) są formalności, które niestety stanowią niezbędny wymóg, abyś mógł wzbić się w przestworza. Ale zaraz przechodzimy już do konkretów i właściwej zabawy, ponieważ następnie poznasz swojego instruktora. Wytłumaczy Ci on wszelkie zawiłości oraz odpowie na nurtujące pytania. Oczywiście odbędziesz z nim krótkie szkolenie, dzięki któremu będziesz doskonale wiedzieć jak zachować się w powietrzu. Dobierzesz także odpowiedni strój na swoją podniebną przygodę. Ale uwaga - wybierz dobrze, bo będziemy robić zdjęcia!

Skoki w tandemie odbywają się z pułapu 4 000 metrów nad ziemią. Aby dostać się na tą wysokość czeka Cię około 20 minutowy lot. Wybór skoków ze spadochronem w Nowym Targu to świetny pomysł, choćby ze względu na obłędne widoki, które będą Ci towarzyszyć zarówno podczas podróży samolotem, jak i samego skoku.

Wolne spadanie trwa około 60 wspaniałych sekund, podczas których czeka na Ciebie cała gama niezbadanych dotąd emocji. Adrenalina przyspieszy bicie Twojego serca do zawrotnego tempa i jednocześnie sprawi, że będziesz gotowy na wszystko. Pewnie teraz myślisz, że minuta czasu to bardzo dużo, ale zobaczysz, że najpewniej minie ona w mgnieniu oka. Kiedy poczujesz lekkie szarpnięcie będzie to oznaczać, że otworzył się spadochron. Od tej chwili przed Tobą kilka cudownych minut szybowania, podczas których możesz rozkoszować się otaczającymi Cię widokami.

Gwarantujemy bezpieczne przeżycia ekstremalne podczas skoku w tandemie


Przed podjęciem finalnej decyzji warto rozważyć doświadczenie danej firmy oraz lokalizację w jakiej proponuje ona niezwykłe podniebne przeżycia. Świetnym wyborem będą skoki ze spadochronem w Nowym Targu, Zakopanem oraz w pobliżu innych terenów górskich, gdyż gwarantują niepowtarzalną scenerię. Nikt przecież nie chce oglądać nudnych i płaskich równin!

Gwarantujemy, że skok ze spadochronem to jedno z tych przeżyć, do których często będziesz chciał wracać myślami. Ale nie musisz polegać jedynie na zawodnej pamięci. Pomocnym narzędziem może okazać się nagranie tego niezwykłego doświadczenia. Sky Fun oferuje filmowanie wszystkich etapów skoku - od treningu, aż po bezpieczne lądowanie. Kamera przymocowana jest do ręki doświadczonego instruktora. Masz więc pewność, że uchwyci on właśnie Ciebie! Materiał filmowy oczywiście zostanie poddany profesjonalnej obróbce, abyś mógł zobaczyć swoją przygodę w jak najwyższej jakości i często do niej powracać.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy na skok w tandemie!

Kup
Voucher
na skok
spadochronowy


oferta